SMS SAVUNMA SANAYİ

SMS Savunma Sanayi 1991 yılında İzmir'de kurulmuştur. Halen İzmir A.O.S.B.'de 5000 m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

SMS Savunma Sanayi Sahip olduğu bilgi birikimi ve her geçen gün gelişen ve güçlenen kadrosu ile başta savunma sanayi olmak üzere birçok sektör için ISO 9001:2008 kalite normlarına ve toplam kalite yönetimi anlayışına göre yedek parça üretimi yapmaktadır. Firmamızın ana iştigal alanı kara ordularının tırtıllı araçları için sistem / alt sistem ve yedek parça üretimi yapmaktır. Özellikle dışa bağımlılığımızın engellenmesine yönelik bir çok projede çözüm ortağı olarak hizmet verilmiş ve verilmektedir.

Misyonumuz:
Ülkemiz Savunma Sanayisinin dışa bağımlılıktan kurtulmasına yönelik çalışmalar yaparak günümüz teknolojilerini kullanarak Kara Araçları için her türlü Sistem, Alt Sistem ve Yedek parçayı en üst kalitede Askeri Standartlara uygun olarak üreterek istenilen yer ve zamanda kullanıma sunmaktır.

Vizyonumuz:
Savunma Sanayi projelerinde yer alan, Anahtar Teslim, Sistem / Alt Sistem tasarım ve üretimi gerçekleştiren, yerli ve yabancı Savunma Sanayiinin önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

Teklif Formu

Her zaman en iyi kalite & fiyat
Mesajınız başarıyla gönderildi.
Mesajınızı gönderirken hata oluştu.